Bebe Confort

bebe_confort_logo Francuska firma Bebe Confort istnieje na rynku artykułów dla dzieci już od dłuższego czasu, a za jej wyróżniającą cechę z pewnością można uznać innowacyjność proponowanych artykułów. Wózki Bebe Confort produkowane są w specjalnych kolekcjach, które cechują się określoną stylistyką i kolorystyką, zawsze zachowując funkcjonalność i uwzględniając nowoczesne rozwiązania, sprzyjające wygodzie dziecka i rodziców.

Skupiając się na innowacyjności, należy wymienić przynajmniej dwa rozwiązania, wprowadzone na rynek i opatentowane przez Bebe Confort. Pierwszym z nich jest niezwykle łatwy system składania 3D, pozwalający na przewożenie złożonego wózka nawet w niewielkim bagażniku. Składanie przebiega według następujących etapów: najpierw „łamie” się rączkę wózka, następnie zwalnia się blokadę stelażu i składa wózek, a całą operację kończy ponowne założenie blokady, zapobiegającej niepożądanemu rozłożeniu. Bebe Confort opracowało ten system głównie z myślą o młodych matkach, które nie muszą się dzięki niemu męczyć z siłowym składaniem wózka.

Druga innowacja wprowadzona przez Bebe Confort to system Modulo Clip, dzięki któremu stelaże wózków przystosowane są do wielu rodzajów siedzisk i gondol. W zależności od tego, jaką część chcemy wpiąć w stelaż, możemy go regulować, rozszerzając lub zmniejszając odpowiednio do potrzeb. Dzięki temu system Modulo Clip pozwala na wykorzystywanie wózków Bebe Confort nie tylko na początku życia dziecka, lecz także w późniejszym okresie – stelaż wózka „rośnie” bowiem razem z maluchem. Bez problemu zamontujemy w nim gondolę, fotelik i siedzisko spacerowe dla starszych dzieci, co spowoduje znaczne obniżenie kosztów, przeznaczonych na kolejny wózek. Warto przy tym zaznaczyć, że firma Bebe Confort obejmuje swoje produkty wieloletnią gwarancją. Ceny wózków wynoszą ok. 800-2600 zł w zależności od modelu.

Bebe Confort uruchomiło również własne centrum badań nad bezpieczeństwem wózków: DESC (Dorel Europe Safety Centre). Właśnie w tym miejscu wózki Bebe Confort poddawane są rygorystycznej kontroli jakościowej i funkcjonalnej, mającej na celu eliminację potencjalnych wad produktu przed wypuszczeniem go na rynek.