Jane

Jane to firma założona w Hiszpanii przez Manuela Jané w 1932 r. Jej pierwszym produktem był wózek stworzony przez samego właściciela dla swojego dziecka. Obecnie firma produkuje nie tylko wózki dziecięce, lecz także foteliki samochodowe, sterylizatory uniwersalne, samochodowe podgrzewacze do butelek, wanienki, łóżeczka, leżaczki, krzesełka i elektroniczne nianie.

Dzięki stałemu rozwojowi od 1932 roku marka Jane wypracowała sobie bardzo wysoką pozycje na rynku. Obecnie jej produkty należą do najbardziej zaawansowanych technologicznie w tej branży. Wózki Jane mają najniższą wagę spośród wszystkich propozycji na rynku. Posiadają one również praktyczną funkcję odwracalnego siedziska. Firma nieustannie prowadzi badania, dążąc do wdrażania nowoczesnych rozwiązań, służących powstawaniu bezpiecznych produktów o wysokiej jakości. Wózki dziecięce Jane tworzone są z wysokogatunkowych materiałów z uwzględnieniem najnowszych trendów wzorniczych, dając gwarancję innowacyjności i urzekającego stylu Produkty firmy są trwałe, nowoczesne i komfortowe w użyciu zarówno dla dzieci, jak ich rodziców.

Ceny wózków Jane wahają się w granicach 800-3200 zł. Niższa cena dotyczy spacerówek, zaś wyższa – wózków wielofunkcyjnych i zestawów.