Schwinn

 SchwinnSchwinn to amerykańska firma, produkująca rowery i wózki dziecięce, ciesząca się dużym uznaniem w USA. Jej produkty przeznaczone są głównie dla rodziców, prowadzących aktywny tryb życia – trójkołowe wózki Schwinn umożliwiają bowiem łatwy transport dziecka po miejskich ulicach. Dzięki wyposażeniu w wiele wygodnych, przydatnych funkcji ułatwiają korzystanie z wózka i zapewniają komfort dziecku.

Produkty Swichinn dzielą się na dwie główne kategorie: wózki pojedyncze i podwójne, na które składa się cały wachlarz rozbudowanych modeli. Do najpopularniejszych należą: Schwinn Free Wheeler jogging stroller, Schwinn Freewheeler Sport Stroller, Schwinn Joyrider jogger, Schwinn safari stroller i Schwinn free runner stroller. Wszystkie wyróżnia przede wszystkim łatwość składania z możliwością demontażu kółek. Wózki mają regulowaną wysokość rączki, której części pokrywane są specjalną gąbką, aby uchwyt był wygodny i mocny. SchwinnKażdy model posiada dobrze zintegrowany układ hamulcowy, który ma zapewnić dziecku maksymalne bezpieczeństwo. Kółka wózka są skonfigurowane i można łatwo nimi manewrować, dzięki czemu wózek jest bardzo skrętny. Wózki Schwinn posiadają ponadto system 5-punktowych szelek, zapewniający bezpieczeństwo. Poszczególne części wykonane są z wytrzymałych i nierdzewnych materiałów, zapewniających długi okres użytkowania.

W Polsce wózki Schwinn nie są jeszcze ogólnie dostępne – można je zamówić jedynie w nielicznych sklepach internetowych. Cena wynosi ok. 1000-1500 zł. Jeśli jednak uda nam się trafić na promocję, model Schwinn możemy niejednokrotnie kupić już za 600 zł.