Red Castle

Red Castle to francuska firma, produkująca wysokiej jakości wózki dziecięce, cieszące się dużą popularnością na rynku światowym. W ofercie firmy znajdują się także akcesoria dla niemowląt, przyszłych mam i rodziców, a także produkty, ułatwiające wykonywanie codziennych czynności kobietom w ciąży.

Red Castle proponuje swoim klientom produkty najwyższej jakości: wózki (w tym m.in. spacerowe, wielofunkcyjne i parasolki), nosidełka, poduszki relaksacyjne dla dzieci i kobiet w ciąży, wkładki do wózków, torby podróżne na rzeczy niemowlaka, wkładki zabezpieczające, śpiwory dla dzieci, ocieplacze, krzesełka do karmienia, foteliki, nosidełka górskie, gondole. Firma oferuje szeroki asortyment produktów, dopasowanych do różnorodnych potrzeb i oczekiwań. Wśród ciekawszych propozycji znajdziemy m.in. nosidełko górskie, które umożliwia bezpieczne wędrowanie po górach razem z maluchem.

Ceny poszczególnych artykułów są dość zróżnicowane: wózki Red Castle kupimy za ok. 1000-1500 zł, zaś poszczególne akcesoria (takie jak np. poduszka zabezpieczająca dla niemowlaka, nosidełko czy poduszka relaksacyjna) – od 100 zł w górę. Tę stosunkowo wysoką cenę z pewnością równoważy jakość oferowanych produktów oraz ich trwałość.