Nurse

Nurse to znana w całej Europie hiszpańska marka wózków dziecięcych. Jej produkty wyróżnia modne, nowoczesne wzornictwo, połączone z dbałością o bezpieczeństwo dziecka i ekologię. Firma stale wprowadza nowe technologie i rozwiązania, udoskonalające jakość oferowanych artykułów.

Wózki dziecięce Nurse – wielofunkcyjne, spacerowe, trójkołowe i podwójne – stanowią synonim solidności, unikalnego wzornictwa i staranności wykonania. Wykonane są z materiałów najwyższej jakości, odpornych na zabrudzenia i nie zawierających szkodliwych substancji. Do najbardziej znanych modeli należą: wózek spacerowy Sunny, wielofunkcyjny Hello, Dakar, Urban, wózek Look Nurse z serii Travel System oraz Nurse Pareo.

Wózki Nurse są lekkie, zwrotne i łatwe w prowadzeniu. Posiadają regulowane wysokości rączek, regulowane oparcia siedzisk, delikatną amortyzację, a niektóre modele wyposażone są również w duże kosze na zakupy. Za wadę można natomiast uznać fakt, że spora część elementów wykonana jest z plastiku, co powoduje skrzypienie wózka przy jeździe i szybką eksploatację części. Ceny produktów Nurse wahają się w granicach 900-2000 zł. Znajdziemy je w wybranych sklepach internetowych.