Polak

PolakPolak to znana i ceniona firma, zajmująca się produkcją wózków i akcesoriów dla dzieci. Swoją działalność produkcyjną prowadzi od 1936 roku, stale udoskonalając projekty i proponując klientom wózki o niebanalnej stylistyce, połączonej z wygodą i starannie przemyślaną ergonomią. Celem firmy jest odpowiedź na dziecięce marzenia i potrzeby z uwzględnieniem nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych, zapewniających wysoką jakość i bezpieczeństwo.

Polak posiada w swojej ofercie wózki spacerowe, głębokie i wielofunkcyjne, a także nosidełka, foteliki samochodowe i inne akcesoria dla dzieci. PolakWszystkie produkty wyróżnia przede wszystkim nowatorski design, połączony z funkcjonalnością. Zamontowane w wózkach duże pompowane koła zapewniają komfort prowadzenia i wysoką amortyzację – niemalże „płyną” po chodnikach. Dzięki temu wózki Polak świetnie sprawdzają się zarówno na miejskich chodnikach, jak i polnych dróżkach, a także podczas trudniejszych warunków pogodowych. Charakterystyczna budowa zapewnia odporność na zniszczenia (poświadczoną 2-letnią gwarancją), a także łatwość składania i rozkładania. Po złożeniu wózki zajmują niewiele miejsca i bez trudu mieszczą się w bagażniku każdego samochodu. Dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej i wielu niepowtarzalnych wzorach.

Wadą wózków Polak jest jednak ich waga: większość modeli waży od 10 nawet do 20 kg. Użytkownicy, korzystający z produktów firmy, zwracają również uwagę na istotne wady wózków typu „2 w 1″, które są mało skrętne i nie sprawdzają się jako spacerówki. Zaletą produktów Polak jest natomiast ich cena: wózek tej firmy można kupić już od 600 zł, zaś cena najdroższych modeli wynosi ok. 1700 zł.

Siedziba firmy: P.P.H. Polak Sp.j., ul. Wysockiego 37, 42-200 Częstochowa.

Dystrybucja produktów obejmuje sklepy w całej Polsce (pełny spis dostępny jest na stronie babysmile).

Polak