Cam

Cam to włoski producent wózków dziecięcych. Początki marki sięgają 1969 roku, kiedy to bracia Franco, Aldo i Mario Rho, posiadając ogromne pokłady pomysłów popartych nieprzeciętnym talentem, postanowili spróbować swoich sił w świecie biznesu.

Firma działa według zasady: patrzeć na świat oczami dziecka, aby dokładnie zrozumieć jego potrzeby. Dla Cam oznacza to otwarcie w kierunku nowych odkryć oraz poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań do stosowania nawet w najmniejszym elemencie wózka, aby udoskonalić produkt pod względem funkcjonalności, estetyki i przede wszystkim bezpieczeństwa. Konstruktorzy wózków Cam cyklicznie poddają swoje wyroby specjalistycznym testom bezpieczeństwa.

Firma Cam to jednak nie tylko produkcja wózków, fotelików samochodowych czy fotelików ułatwiających jedzenie starszym dzieciom. To również zakrojona na szeroką skalę filozofia działania z jasną wizją, którą firma skutecznie realizuje od początku swojej działalności. Z całą pewnością można powiedzieć, że właśnie dzięki spełnianiu tej misji wózki Cam są synonimami bezpieczeństwa i jakości.

Wózki dziecięce Cam oraz pozostały asortyment firmy bez trudności znajdziemy w większości sklepów detalicznych i internetowych. Ich cena waha się w granicach 1500-3000 zł. Foteliki samochodowe kupimy za ok. 400 zł.

Zobacz:

Wózki Cam – Pretty Evolution

Wózki Cam – Combi Family