Quinny

Quinny to znana i ceniona na całym świecie firma, produkująca wózki spacerowe, gondolki, nosidełka, śpiworki i inne akcesoria dla dzieci. Wszystkie artykuły wyróżnia solidność, oryginalny wygląd i oparcie na nowatorskich rozwiązaniach. Wykonywane są z odpornych na zniszczenia materiałów, które łatwo się czyści.

Wózki dziecięce Quinny pozytywnie zaskakują niekonwencjonalnym wizerunkiem stylistycznym, połączonym z troską o bezpieczeństwo dziecka i przemyślanymi rozwiązaniami technicznymi, zwiększającymi komfort użytkowania. Są bardzo lekkie i skrętne, a ponadto bardzo szybko się składają i zajmują mało miejsca. Warto podkreślić, że wózki Quinny wielokrotnie były nagradzane prestiżowymi nagrodami, przyznawanymi przez konsumentów – w ostatnim czasie uzyskały m.in. tytuł HITU „Mamo, to ja”, który został przyznany modelowi BUZZ 4.

Ze względu na wysoką jakość, nowoczesny projekt i innowacyjne rozwiązania wózki Quinny nie należną do najtańszych: ich ceny wahają się w granicach 1300-2000 zł. Najpopularniejsze modele to: Buzz 4, Maxi-Cosi, Senzz, Zapp. Nosidełka czy śpiwory możemy kupić od 250 zł. Quinny oferuje również najróżniejsze akcesoria dla niemowląt, m.in. buty, parasolki, ubranka i zabawki. Sklepy z firmowymi artykułami znajdziemy w całej Polsce – z ich pełnym spisem, a także charakterystyką poszczególny produktów możemy zapoznać się na stronie www.quinny.pl