Jedo

Jedo to polska firma produkująca wózki dziecięce, foteliki samochodowe i akcesoria. Swoją działalność prowadzi już od 36 lat (wcześniej funkcjonowała pod nazwą Jędroch), a jej produkty cieszą się duża popularnością w kraju i na całym świecie. Firma nieustannie ulepsza i unowocześnia oferowane artykuły, dbając o ich funkcjonalność i bezpieczeństwo.

Wózki Jedo dostępne są w pięciu kolekcjach: Bartatina, Mondo, Pati, Tino oraz Vedi. Znajdziemy wśród nich przede wszystkim wielofunkcyjne wózki głęboko-spacerowe, dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Wszystkie produkty firmy tworzone są w zgodzie z wymaganymi normami bezpieczeństwa. Oferują ponadto szereg praktycznych rozwiązań, jak np. regulowana i przekładana rączka, możliwość montażu siedziska przodem lub tyłem do kierunku jazdy, regulacja podnóżka i oparcia do pozycji leżącej oraz regulowany wewnętrznie zagłówek. Do każdego modelu wózka można zamontować fotelik samochodowy, dostępny w ofercie Jedo.

Dużą popularnością wśród rodziców cieszy się wózek Bartatina na paskach, które zapewniają doskonałą amortyzacje. Dzięki takiemu rozwiązaniu wózek lekko się buja i szybko usypia niemowlaka. Dużą zaletą wózków Jedo jest również wielkość gondoli. Jest ona duża i szczelna, dzięki czemu doskonale sprawdza się zimą, kiedy dziecko trzeba dokładnie owinąć, żeby nie zmarzło. Wózki dziecięce Jedo można kupić od 1000 zł (górne ceny nie sięgają wyżej niż 2000 zł). Cena jest uzależniona od modelu i sklepu, w którym chcemy kupić wózek.

Siedziba firmy: ul. Strażacka 21, Czekanów, 63-410 Ostrów Wielkopolski