Mutsy

Mutsy to holenderski producent wózków dziecięcych. Swoją działalność prowadzi już od 1937 roku, kiedy jej produkty występowały pod marką Mutsaerts. Wiele lat doświadczeń procentuje – firma po dziś dzień projektuje praktyczne i trwałe wózki dziecięce.

Wózek MutsyMutsy dysponuje szeroką siecią dystrybucji, głównie na kontynencie europejskim, choć od roku 2005 jej produkty dostępne są również na bardzo wymagającym rynku Stanów Zjednoczonych. Co ciekawe, nie jest to asortyment dedykowany na rynek amerykański, lecz europejski (dystrybutor oferuje na rynek amerykański również wózki włoskiej marki Inglesina).

Wózki Mutsy konstruowane są w modularny sposób: firma produkuje szereg ram, do których bez problemu można zamontować fotelik samochodowy, gondolę czy spacerówkę. Poszczególne elementy dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej.

Do najbardziej znanych i popularnych modeli holenderskiego producenta należy przede wszystkim Mutsy 4Rider Light Stroller, Urban Rider, Mutsy Transporter oraz Mutsy Spider. Są to wózki bardzo lekkie i zwrotne, łatwe w prowadzeniu i składaniu. Ich cena wynosi ok. 500-3500 zł (niższa kwota dotyczy wózków spacerowych, a wyższa – wielofunkcyjnych) Mutsy produkuje również foteliki samochodowe oraz krzesełka do karmienia.

Wózki Mutsy