Implast

Jej produkty tworzone są z najwyższej jakości materiałów, z uwzględnieniem obecnie panujących trendów estetycznych oraz w oparciu o nowe technologie. Z każdą nową kolekcją firma proponuje coraz lepsze rozwiązania, sprzyjające komfortowi dziecka i rodzica.

Wózki Implast dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej i zaprojektowane w taki sposób, aby ich materiałowe elementy można było z łatwością zdemontować i wyprać w pralce. Tkaniny odporne są na zniszczenia i zabrudzenia, kolor się nie spiera, a obszycie nie mechaci. Każdy wózek przed wprowadzeniem do masowej sprzedaży poddawany jest testom odpornościowym. Rodzice, którzy korzystają z produktów Implast, cenią w nich przede wszystkim dużą gondolę, możliwość zamontowania spacerówki przodem i tyłem do kierunku jazdy, dobrą amortyzację, duże koła pozwalające bez problemu jeździć nawet po piasku, a także spory koszyk na zakupy. Jako wady wymieniane są natomiast: spora waga, brak ocieplacza na nogi w spacerówkach oraz brak skrętnych kółek.

Implast udostępnia w sprzedaży między innymi modele: Implast Bolder SD, Implast Bolder SD+fotelik, Implast Bolder SD Ecoline i Implast Bolder SD Ecoline+fotelik. Ceny wózków wynoszą ok. 1300-2000 zł.