Concord

Concord to znana i ceniona niemiecka firma, do niedawna kojarzona głównie z pierwszoligowymi samochodowymi fotelikami dla dzieci. Obecnie produkuje również wygodne i funkcjonalne wózki dziecięce, krzesełka do karmienia, leżaki bujane dla niemowląt oraz inne akcesoria. Wszystkie produkty firmy cechują się eleganckim designem, wytrzymałością i wysoką jakością wykonania, potwierdzoną w testach bezpieczeństwa.

Wózki Concord wykonywane są z kolorowych materiałów, lekkie, łatwe w obsłudze oraz szybkie i proste w rozkładaniu. Po złożeniu zajmują mało miejsca i bez trudności można je zapakować do bagażnika samochodu. Posiadają koła z amortyzacją, która umożliwia stabilną jazdę nawet po nierównej powierzchni. Większość części wykonana jest z aluminium, dzięki czemu są zarazem lekkie i trwałe. Do najbardziej popularnych modeli Concord należą: wózek spacerowy Fusion i Neo 2010, usztywniana gondola Proton oraz fotelik samochodowy Concord Lift Evo.

Marka Concord nie należy do najtańszych: ceny wózków wahają się w granicach 2000-3700 zł. Jakość produktów poświadczona jest gwarancją, jednak serwis firmowy nie cieszy się dobrą sławą. W przypadku oddania wózka musimy liczyć się z tym, że uwzględnienie reklamacji będzie trwało co najmniej 14 dni roboczych.