X-Lander

X-Lander to marka polskiej firmy DELTIM Machura Machura, która produkuje wózki dziecięce, foteliki samochodowe i akcesoria. Firma działa na rynku już od dłuższego czasu, stale udoskonalając jakość swoich produktów. Wózki X-Lander uzyskały w 2007 r. Srebrny Laur Konsumenta, a praca nad ciągłym podnoszeniem jakości produkcji i obsługi klienta zaowocowała przyznaniem certyfikatu ISO 9001:2000. Ponadto Krajowa Izba Gospodarcza wyróżniła firmę Deltim tytułem „Przedsiębiorstwo Fair Play”, a magazyn Puls Biznesu wyróżnił ją przynależnością do elitarnego klubu Gazele Biznesu, zrzeszającego najbardziej dynamicznie rozwijające się firmy w Polsce.

X-Lander to wózki o innowacyjnej konstrukcji i oryginalnym wyglądzie, zgodnym z najnowszymi trendami obowiązującymi w Europie. Przeznaczone są dla osób, preferujących aktywny styl życia. Dzieciom zapewniają wysoki komfort i bezpieczeństwo, a rodzicom – wygodę użytkowania, związaną ze sprawnym prowadzeniem, łatwością transportu i przechowywania. Wózki X-Lander można nabyć na terenie całego kraju, w każdym większym mieście. Firma buduje również sieć sprzedaży poza granicami Polski – produkty Deltim bez problemu kupimy w Niemczech czy Wielkiej Brytanii.

X-Lander to również gwarancja niezawodności i serwis, pracujący w trybie DoorToDoor (w razie uszkodzeń wózek dostarczany jest pocztą kurierską do centralnego serwisu, który po dokonaniu naprawy odsyła go bezpośrednio do klienta). Cena wózków to ok. 500-2000 zł.

Oprócz linii X-Lander firma Deltim posiada w swojej ofercie również markę Delti – wózki, przeznaczone dla rodziców kładących szczególny nacisk na bezpieczeństwo i komfort dziecka.

Siedziba firmy:
X-Lander – DELTIM Machura, Machura Spółka jawna
ul. Lourdyjska 5, 42-200 Częstochowa