Peg Perego

Peg Perego to włoska firma produkująca wózki dziecięce, foteliki samochodowe, leżaczki i inne akcesoria dla niemowląt. Swoje produkty wykonuje z wysokiej jakości materiałów, odpornych na zniszczenia i oddziaływania atmosferyczne. Zarówno wózki, jak i inne artykuły firmy dostępne są w wielu stylowych, nowoczesnych wzorach i ciekawych kolorach.

Wózki Peg Perego są niezwykle zwrotne, co ułatwia ich prowadzenie. Duże pompowane kółka, które posiada większość modeli, działają jak amortyzatory, chroniąc wózek przed wstrząsami i umożliwiając łatwe prowadzenie nawet po piaszczystej powierzchni. Wszystkie wózki są łatwe w składaniu, a po złożeniu zajmują niewiele miejsca, co w znacznej mierze ułatwia ich przewożenie.

Peg Perego oferuje wózki wielofunkcyjne, podwójne, spacerowe i klasyczne gondole z funkcją kołyski. Poszczególne modele wyposażone są w innowacyjne udogodnienia, podwyższające komfort dziecka, m.in. regulację cyrkulacji powietrza, podnoszone oparcie, 5-punktowe szelki bezpieczeństwa (w spacerówkach), możliwość montażu siedziska przodem lub tyłem do kierunku jazdy. W ofercie znajdziemy również specjalne wózki, przeznaczone dla aktywnych rodziców, a także zestawy typu: wózek + fotelik. Ceny produktów są bardzo zróżnicowane i wahają się w granicach 700 – 3000 zł (niższe ceny dotyczą spacerówek, a wyższe – wózków wielofunkcyjnych i zestawów). Fotelik samochodowy kupimy za ok. 600 zł. Produkty Peg Perego znajdziemy w wybranych sklepach internetowych.