For Me

ForWózek For Me to spacerówka z odwracalnym siedziskiem, której można używać już od pierwszych miesięcy życia. Prosty sposób montażu przodem lub tyłem do kierunku jazdy umożliwia zachowanie kontaktu dziecka z rodzicem. Akcesoria do spacerówki zostały zaprojektowane w taki sposób, aby jak najlepiej zaspokoić potrzeby dziecka w każdym momencie jego życia. Ten model wózka z pewnością przypadnie do gustu rodzicom, ceniącym prostą konstrukcję, funkcjonalność oraz wygodę swojego malucha.

Budka wózka For Me sprawdzi się w każdą porę roku: w zimie zapewni ciepło i ochroni przed wiatrem, a latem stanie się praktycznym daszkiem przeciwsłonecznym. Z kolei boczne wentylowane siatki w siedzisku zapewnią wysoki komfort podróżowania. Oparcie wózka posiada 5 stopni regulacji, można je również rozłożyć na płasko. Siedzisko wyposażone jest w pięciopunktowe pasy zabezpieczające.

Wymiary: szerokość – 54 cm, wysokość – 105 cm, głębokość  93 cm. Po złożeniu: szerokość – 35 cm, wysokość – 95 cm. Waga ramy: 6,9 kg.

ForZalety wózka:

• wysoka jakość wykonania

• łatwość czyszczenia

• odwracana spacerówka

Wady wózka:

• małe koła piankowe

• duża waga i wymiary jak na samą spacerówkę

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *