Nurse Hello

NurseWielofunkcyjny wózek Hello hiszpańskiej marki Nurse to bardzo funkcjonalny, poręczny i wygodny zestaw typu „3 w 1”, spełniający najwyższe normy bezpieczeństwa. Składa się ze spacerówki, gondoli Capazo oraz fotelika samochodowego Piccola.

Na aluminiowym stelażu wózka zamontowano przednie obrotowe koła piankowe z możliwością blokady. Tylne koła są pompowane, co zapewnia odpowiednią amortyzację na nierównościach (pompka do kół dostępna jest w zestawie). Stelaż wózka wyposażony został w teleskopową rączkę, posiadającą regulację wysokości położenia. W standardowym wyposażeniu znajduje się także duży kosz na zakupy.

Gondola w modelu Nurse Hello przystosowana jest do przewożenie dzieci na tylnym siedzeniu auta (waga dziecka nie może jednak przekraczać 10 kg). Jej ważną funkcją jest wentylowane wnętrze, regulowany zagłówek oraz osłonka przed wiatrem, odpinana na suwak. Siedzisko wózka posiada 5-punktowe pasy bezpieczeństwa i formę kubełkową z możliwością montażu przodem lub tyłem do kierunku jazdy. W celu większej ochrony dziecka dodano także osłonkę na nóżki oraz barierkę ochronną, którą w razie potrzeby można odpiąć. Oparcie i podnóżek są regulowane, co zapewnia maluchowi większy komfort jazdy. Tapicerkę, podobnie jak znajdującą się w zestawie pielęgnacyjną torbę i osłonkę przeciwdeszczową, bez problemu można zdjąć i wyprać.

NurseFotelik posiada homologację do 13 kg. Jedyna możliwość jego montażu sytuuje dziecko tyłem do kierunku jazdy. Usztywniają go 3-punktowe pasy bezpieczeństwa oraz specjalne, wyściełane pasy zabezpieczające do pasów samochodowych. Główka dziecka jest bezpieczna dzięki redukcyjnej wkładce i osłonce. Aby zamontować fotelik na stelażu wózka, musimy dokupić jedyną rzecz, której producent nie oferuje w standardzie – dodatkowy adapter montażowy (koszt ok. 80 zł).

Wózek Nurse Hello jest lekki (niecałe 8 kg), łatwy w obsłudze i przyjemny zarówno dla dziecka, jak i rodziców.

Nurse

Zalety:

• dobra amortyzacja dzięki pompowanym kołom
• lekki
• bardzo zwrotny
• mały po złożeniu
• 5-punktowe pasy bezpieczeństwa
• duża ochronna budka spacerówki
• montaż siedziska przodem lub tyłem do kierunku jazdy\n

Wady:

• przednie koła na wąskiej osi
• czasami blokuje się mechanizm rączki\n

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *