Trio For Me

TrioTrio For Me to nowa propozycja firmy Chicco z kolekcji wielofunkcyjnych wózków dziecięcych. Składa się na nią wózek z gondolą, spacerówka oraz fotelik samochodowy, który można zamontować również na bazie spacerówki.

Niewątpliwą zaletą nowego wózka jest możliwość odwracania siedziska spacerówki, dzięki czemu dziecko może być zwrócone przodem do kierunku jazdy lub do rodzica. Oparcie fotela może być ustawiane w 4 pozycjach i rozkładane całkowicie do pozycji poziomej, aby dziecko mogło spokojnie spać podczas spaceru. Pas na brzuszek i pasy na ramiona wykonane zostały z oddychających materiałów.

Gondola posiada wygodną rączkę do przenoszenia i regulowane oparcie zagłówka. Wyposażona została również w system Car Kit, który pozwala przewozić w niej dziecko podczas jazdy samochodem (dzięki łatwemu montażowi za pomocą specjalnych pasów nie ma potrzeby używania fotelika samochodowego). Gondola wyposażona jest również w daszek przeciwsłoneczny, który chroni dziecko przed słońcem. Umieszczone w nim odkrywane okienko z siatki zapewnia prawidłową wentylację podczas cieplejszych miesięcy.

TrioDołączony do zestawu fotelik Auto-Fix plus wyposażony został w bazę, montowaną na stałe w samochodzie, co zapewnia sprawne wkładanie i wyjmowanie fotelika z samochodu. Fotelik samochodowy może być oczywiście montowany również na ramie wózka, a po wyjęciu pełnić funkcję bujaczka. Przeznaczony jest do przewozu dzieci od z grupy 0+ (do 13 kg).

W zestawie znajduje się także letnio-zimowa budka, okrycie na nóżki, okrycie przeciwdeszczowe, kosz na zakupy, zestaw Kit Comfort i praktyczna torba z przewijakiem. Wózek Trio For Me dostępny jest w dwóch wersjach: Trio For Me Full Optional oraz Trio For Me Complete (bez zestawu Car Fix).

TrioZalety wózka:

• doskonałe wyposażenie (m.in. gondola z pasami)

• wysoka jakość wykonania

• łatwość czyszczenia

• odwracana spacerówka

• mała waga i wielkość po złożeniu

Wady wózka:

• koła piankowe

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *