Wózki używane dziecięce

Każda przyszła mama marzy o wygodnym wózku dla swojego dziecka. Chciałaby, żeby wózek był lekki, wytrzymały, funkcjonalny łatwo się prowadził i ładnie wyglądał. Takie wózki niestety nie należą do najtańszych. Koszt niektórych modeli wynosi 3000 zł i więcej. Co zrobić, jeśli przyszli rodzice nie chcą wydać takiej sumy na wózek, który wydaje im się najbardziej odpowiedni dla ich potrzeb? Zawsze można poszukać tego modelu w internetowych ogłoszeniach lub komisie wózków dziecięcych.

Używane wózki dziecięce

W Internecie znajdziemy sporo ogłoszeń, oferujących wózki używane za niewielkie pieniądze. Wózki „z drugiej ręki” są przede wszystkim o wiele tańsze od nowych modeli. Możemy je kupić nawet za 300 zł. Co ważne, używane niekoniecznie znaczy zniszczone. Jeżeli zdecydujemy się na zakup wózka w komisie, możemy mieć pewność, że przeszedł on proces renowacji: został wyczyszczony, a części mogące ulec szybkiemu zniszczeniu wymieniono. W niektórych komisach otrzymujemy również gwarancję, która daje nam pewność, że po pierwszym spacerze z dzieckiem wózek się nie rozpadnie.

Nie tylko wózek z drugiej ręki?

W Polsce zapanowała moda na zakupy rzeczy używanych. Są to nie tylko przedmioty tańsze, ale czasami również oryginalne i dobre jakościowo. Jeżeli chcemy kupić nie tylko wózek używany dla dziecka, lecz także ubranka, nosidełka, krzesełka czy zabawki, warto zajrzeć do sklepów dziecięcych z rzeczami używanymi, które proponują towar w dobrym stanie o wysokiej jakości.

Jeśli nie chcecie wydawać fortuny na wyprawkę dla dziecka i nie przeszkadza Wam, że zakupione rzeczy były używane przez kogoś innego, zajrzyjcie tutaj:

Sklep Mini-Mini
Brodnica

Sklep STONBRUK
Świdnica

Sklep Majowa kraina
Wrocław

Sklep Baju
Słupsk

Komis dziecięcy Miś
Warszawa

niemowleceubranka.pl

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *