Wózki używane dziecięce

Każda przyszła mama marzy o wygodnym wózku dla swojego dziecka. Chciałaby, żeby wózek był lekki, wytrzymały, funkcjonalny łatwo się prowadził i ładnie wyglądał. Takie wózki niestety nie należą do najtańszych. Koszt niektórych modeli wynosi 3000 zł i więcej. Co zrobić, jeśli przyszli rodzice nie chcą wydać takiej sumy na wózek, który wydaje im się najbardziej odpowiedni dla ich potrzeb? Zawsze można poszukać tego modelu w internetowych ogłoszeniach lub komisie wózków dziecięcych.

Używane wózki dziecięce

W Internecie znajdziemy sporo ogłoszeń, oferujących wózki używane za niewielkie pieniądze. Wózki „z drugiej ręki” są przede wszystkim o wiele tańsze od nowych modeli. Możemy je kupić nawet za 300 zł. Co ważne, używane niekoniecznie znaczy zniszczone. Jeżeli zdecydujemy się na zakup wózka w komisie, możemy mieć pewność, że przeszedł on proces renowacji: został wyczyszczony, a części mogące ulec szybkiemu zniszczeniu wymieniono. W niektórych komisach otrzymujemy również gwarancję, która daje nam pewność, że po pierwszym spacerze z dzieckiem wózek się nie rozpadnie.

Nie tylko wózek z drugiej ręki?

W Polsce zapanowała moda na zakupy rzeczy używanych. Są to nie tylko przedmioty tańsze, ale czasami również oryginalne i dobre jakościowo. Jeżeli chcemy kupić nie tylko wózek używany dla dziecka, lecz także ubranka, nosidełka, krzesełka czy zabawki, warto zajrzeć do sklepów dziecięcych z rzeczami używanymi, które proponują towar w dobrym stanie o wysokiej jakości.

Jeśli nie chcecie wydawać fortuny na wyprawkę dla dziecka i nie przeszkadza Wam, że zakupione rzeczy były używane przez kogoś innego, zajrzyjcie tutaj:

Sklep Mini-Mini
Brodnica

Sklep STONBRUK
Świdnica

Sklep Majowa kraina
Wrocław

Sklep Baju
Słupsk

Komis dziecięcy Miś
Warszawa

niemowleceubranka.pl

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *